У Центрі професійно-технічної освіти в Нововолинську відкрили меморіальної дошки Олегу Пушкаруку, загиблому у 2018 році у зоні ООС.

Життя 49-річного командира і 14-ої окремої механізованої бригади обірвалося від вогнепального поранення 9 травня біля містечка Золоте Попаснянського району Луганської області. Воїн служив за контрактом з 2016-го року, повідомляє Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії із ЗМІ та зав’язків з громадськістю Нововолинської міськради.

Рідні та близькі Олега, представники Нововолинської міської влади, учні і викладачі зібралися на території навчального закладу, аби вшанувати пам’ять Героя.

Теплими словами згадує свого випускника колишній директор ПТУ №11, яке зараз увійшло до складу Нововолинського Центру ПТО, Юрій Стецюк.

Скорботні рядки виголосив заступник Нововолинського міського голови Олександр Громик.

Благочинний Нововолинського благочиння, настоятель Свято-Духівського храму, митрофорний протоієрей Степан Фульмес здійснив чин освячення меморіальної дошки і відправив панахиду за загиблими Героями, звернувшись до присутніх із щемливою промовою.

В Олега залишилися дружина та двоє малолітніх дітей. Сини знають, що тато став їхнім небесним янголом-охоронцем.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: На Волині помер атовець