У Нововолинському ліцеї-інтернаті протікає дах. Дощем заливає верхній поверх будівлі.

Про це повідомляє “Сила правди”.

В Нововолинському науковому ліцеї-інтернаті навчаються і проживають діти 9-11 класів.

Ситуація з дахом гуртожитку вже триває роками. Капітальний ремонт даху збиралися провести у 2016 році, навіть тендер провели на понад 700 тисяч гривень, але ремонт так і не почали.

“Сила правди” звернулися за поясненнями до директора ліцею Юрія Лазаренка. Посадовець каже, що вже роками подає документи на фінансування ремонту до управління освіти, науки та молоді Волинської ОДА, звертався з проблемою до народного депутата, але ситуація досі не вирішилася.

З бюджету в останні роки, зі слів Юрія Лазаренка, виділили невеликі суми, які ліцей витратив на придбання матеріалів для ремонту. Однак коштів на виконання самих робіт досі немає. Для цього адміністрація закладу навіть звернулася до батьків, чиї діти тут навчаються, аби спільними зусиллями зібрати кошти і вирішити проблему з дахом. Ще більше погіршив ситуацію весняний буревій, який, зі слів директора, пошматував залишки даху, які досі лишалися, що і спричинило затоплення дощем.

Хоч директор закладу і каже, що дітей відселили із кімнат, які затоплює, у запасні приміщення, та ситуація вимагає вирішення. Адже це не тільки псування і руйнування майна громади, але й негативні наслідки для здоров’я дітей.

До слова, ліцей перебуває в підпорядкуванні Волинської обласної ради, яка вже півроку як не може зібратися на сесію.