У парламенті ініціюють створення слідчої комісії щодо розслідування справи про вбивство журналіста Павла Шеремета.

Про це повідомила депутат фракції «Європейська Солідарність» Ірина Фріз на брифінгу у Верховній Раді України.

За словами Фріз, зареєстрована постанова про створення тимчасової слідчої комісії щодо розгляду справи про вбивство журналіста Павла Шеремета.

«Ми прагнемо реально довести цю справу до логічного завершення. І ми не хочемо, щоб винних призначали, щоб втрачали репутацію ті чи інші посадовці, правоохоронні органи, судова система», – підкреслила представниця «Європейська Солідарність».

Фріз також додала: «Ми прагнемо здійснення в рамках демократичного парламентського контролю створити майданчик в стінах парламенту, де неупереджено, незаангажовано, без будь-яких маніпуляцій та інсинуацій ми дозволимо розглядати цю справу».

Ірина Фріз підкреслила – громадяни України повинні мати можливість переконатися, що ця справа є резонансною не лише за стінами цього парламенту, і депутати прагнуть здійснювати те, що їм належить за їхнім функціоналом.

Вона повідомила, що в ТСК будуть представники різних фракцій – «Європейська Солідарність», «Слуга народу», «Батьківщина», «Голос», позафракційні

Фріз висловила сподівання, що після розгляду проекту постанови про створення ТСК на засіданні регламентного комітету наступної середи, він буде винесений в зал для ухвалення рішення.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Депутатська група “За майбутнє” не голосуватиме за закон про ринок землі, – Палиця