Попри відкриті кримінальні провадження, в Підгайцівській ОТГ продовжують ремонтувати дороги із порушенням законодавства. За чотири місяці цього року вже “закопали” чотири мільйони гривень. А ремонтів на ці гроші зробили аж 79. Ну як зробили – якісь не надто якісно, а якісь взагалі лише на папері.

Про чергові мутки керівництва Підгайцівської ОТГ – у сюжеті 12 каналу.

Після оприлюдненої «12 каналом» інформації про підставних підприємців та фіктивні ремонти в Підгайцівській громаді, прокуратура Волині відкрила одне кримінальне провадження. Кілька місяців розслідувань, обшуків і допитів, і у цій справі нарешті оголосили підозру.

За неофіційною інформацією, підозру у цій справі оголосили дружині проектанта Підгацівсьої громади Георгія Штефанеси. Адже саме вона як підприємець нібито відповідала за технічний нагляд. Ці справи розслідуються із січня 2021 року, проте з того часу у ремонтах доріг в Підгайцях нічого не змінилося. За чотири місяці з бюджету оплатили 79 ремонтів доріг, витратили 4 мільйони гривень і знову – жодного тендеру. А в списку підрядників – ті самі ФОПи, серед яких – і з прізвищем Штефанеса.

Проте не всім вулицям Підгайцівської громади пощастило бодай з якимось ремонтом цього року. Є й такі, де роботи виконали лише на папері. Це – вулиці Східна в Крупі і Новосільська у селі Верхівка. Їх по документах щедро засипали щебенем. Контролювати ремонти в сільраді має заступник голови Леонід Гроголь, який відповідає за роботу житлово-комунального господарства у громаді. Проте, спершу чиновник запевнив, що про усі роботи знає, а потім зізнався: на жодному з об’єктів, про які ми запитували, він не був.

Журналісти 12 каналу і надалі стежитимуть за ситуацією із проведенням тендерів в Підгайцях, кримінальними справами, а головне їх доведенням до суду.