У Підгайцівській громаді шукають тих, хто пошкодив спецтехніку та залив воду у паливні баки.

Про це йдеться на сайті громади.

Нагадаємо, в ніч з 29 на 30 травня не встановленими особами на території комунального підприємства було пошкоджено два транспортних засоби, а саме: вантажний автомобіль Mercedes розбито лобове скло, в тракторі МТЗ – 80 розбито заднє скло та пошкоджено (порізано) шину вантажного автомобіля.

Директор КП подав заяву про скоєння кримінального правопорушення в органи поліції. Працівники поліції інформацію внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

“На тижні також в баки 3 одиниць техніки невідомі особи залили воду з метою знищити паливну апаратуру. Вчасно виявлення дало можливість уникнути дороговартісного ремонту у сумі понад 5 тис. євро. Це паралізувало роботу техніки та відповідно можливість КП вчасно та на належному рівні виконувати свою роботу на благо мешканців громади”, – йдеться у повідомленні.

“Шановні жителі громади, можливо хтось володіє інформацією щодо даних кримінальних правопорушень! Просимо Вас звернутися до поліцейського офіцера громади Толстихіна Миколи Леонідовича +380663308009 або 102. Також телефонуйте до КП за телефоном 0994864034”, – йдеться на сайті.