На Волині триває облаштування карантинних постів з метою здійснення контролю за дотриманням карантинних норм.

Про це повідомляє пресслужба патрульної поліції Волині.

Поліція на карантинних пунктах здійснює інформування та роз’яснення в межах компетенції щодо карантинних заходів, контролює перевезення пасажирів автомобільним транспортом, у межах компетенції забезпечує безпеку дорожнього руху та охорону публічної безпеки й порядку.

Нагадаємо, регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні (крім перевезення легковими автомобілями), – заборонено, допускається лише перевезення пасажирів – працівників підприємств, установ, організацій – за спеціальними регулярними перевезеннями за умови погодження руху транспортних засобів, які здійснюють перевезення пасажирів до об’єктів критичної інфраструктури в період карантину.

До складу карантинних пунктів, окрім працівників поліції, входять представники ДСНС, Нацгвардії, медичного персоналу: усі мають належний рівень захисту та чіткий алгоритм дій у разі потреби.

“Поліцейські не притягуватимуть водіїв за відсутність дезінфікуючих засобів в автомобілі: це особиста відповідальність кожної людини, так само, як і наявність засобів індивідуального захисту”, – наголосили в поліції.