У Польщі від суботи, 7 листопада, запроваджуються нові обмеження у зв’язку з пандемією коронавірусу: закриваються заклади культури і торгівлі, учні 1-3 класів шкіл навчатимуться дистанційно.

Як повідомив під час пресконференції у Варшаві глава польського уряду Матеуш Моравецький, обмеження попередньо діятимуть до 29 листопада, – передає Укрінформ.

“Після тривалої дискусії ми розширюємо наші правила безпеки”, – заявив Моравецький.

Він відзначив, що до кінця листопада вводиться дистанційне навчання в 1-3 класах середніх шкіл. Учителям виділятиметься по 500 злотих (близько 4 тис. грн) для закупівлі відповідного обладнання, необхідного для проведення дистанційного навчання.

За його словами, припиняється робота музеїв, театрів, кінотеатрів, магазинів і торговельних центрів, окрім аптек, продовольчих магазинів, закладів обслуговування. У магазинах площею менше 100 кв. м зможе перебувати 1 особа на 10 кв. м, у великих магазинах – 1 особа на 15 кв. м.

У Польщі й надалі працюватимуть готелі, але ними можуть користуватися лише особи у відрядженнях.

Моравецький зазначив, що у разі зростання кількості інфікованих до понад 75 випадків на 100 тис. жителів країна перейде в режим “національного карантину”.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: МОЗ пропонуватиме посилення карантину: що хочуть заборонити