Ремонт, вартістю у 28 мільйонів гривень. У приймальному відділенні луцької міської лікарні на фініші масштабна реконструкція. Частину приміщень звели з нуля, інші кардинально оновили. 

Про це йдеться у сюжеті 12 каналу.

“Складність полягала в тому, що нам треба було провести перенесення мереж більше як на 4 мільйони”, – пояснює начальник управління капітального будівництва Луцькради Леонід Карабан.

Нові оглядові, приміщення для МРТ, УЗД, ізольована кімната для агресивних і небезпечних пацієнтів – те, чого так довго чекав медперсонал. Для інфекційних хворих влаштований окремий вхід. Осібні маршрути і для пацієнтів, які приходять на планові консультації, і для невідкладних хворих зі “швидкої”.

“Той пацієнт, який потребує негайної консультації, він уже не чекає в коридорі на спеціаліста. Він буде покладений на ліжко, йому підключать систему, до нього будуть приходити лікарі”, – розповідає плани Лариса Духневич, головна лікарка Луцької міської клінічної лікарні.

Реновацію приймальних відділень держава обіцяла профінансувати на 90%. А оплатила лише третину кошторису – менше 10 мільйонів. Майже удвічі більше спрямували з міської скарбниці. Видатки неочікувано великі, кажуть урядники, але і об’єкт надважливий для міста.

Отож, приймальне відділення за світовими стандартами лучани таки матимуть. Залишилися завершити внутрішнє оздоблення, благоустрій території та змонтувати обладнання.  Усе це планують встигнути до червня.