У Ковелі завершують планові ремонти доріг на 2021 рік. Новеньке покриття тепер матимуть і мешканці сіл громади. Зокрема, фінальний етап робіт оглянули на вулиці Волі, що у Волі-Ковельській. Тут частину дороги за власні гроші зголосилися зробити самі мешканці. 

На облаштування нового асфальтового покриття пішло понад мільйон гривень з міського бюджету.

Втім, від нового полотна ще залишалось близько двохсот метрів до траси Київ-Варшава. Тож місцеві мешканці вирішили доробити ремонт власними силами. Майже 40 місцевих підприємців та жителів цього мікрорайону долучились до фінансування будівництва даного відрізка.

“Я б хотів дуже подякувати місцевим підприємцям, людям, які за особистий кошт з’єднають цю дорогу з виїздом на варшавську трасу”, – наголосив ковельський міський голова Ігор Чайка. 

Виконавці робіт кажуть, що вже мобілізували людей і є достатньо техніки, аби завершити роботи якнайшвидше. Місцеві мешканці новому дорожньому покриттю неабияк втішені. Кажуть: з нетерпінням чекали ремонту не один рік.

Виконавці робіт кажуть, що дорогу роблять за найкращими стандартами. Далі справа за місцевими мешканцями. Новенький асфальт треба берегти, аби покриття прослужило якнайдовше.