Незабаром в селі Добре Камінь-Каширського району запрацює оновлений дитячий садок.

Про це стало відомо за результатами робочої поїздки голови облдержадміністрації Олександра Савченка в Камінь-Каширський район, яка відбулася 17 квітня 2019 року.

Основна мета – оглянути дороги місцевого значення, які незабаром ремонтуватимуть. Та дорогою очільник області вирішив оглянути садочок в селі Добре, реконструкція якого триває з 2016-го року.

Загальна кошторисна вартість: 2 млн 815 тис. грн. Потужність: 40 місць. Розпочали реконструкцію будинку під дошкільний навчальний заклад у 2016-му році.

Зокрема, провели внутрішні оздоблювальні роботи, встановили системи опалення на тверде паливо (два твердопаливні котли), системи електропостачання, водопроводу, зовнішнього та внутрішнього водовідведення, санвузлів, підлоги, провели реконструкцію фасаду (утеплення, водостоки, покраска) та встановили огорожу території (металопрофіль), планування території (завезення землі).

Нині не вистачає лише двох тіньових навіс та благоустрою території.

“Виявляється, що затримка була не в тому, що щось не готове, а в оформленні документів. Голова сільської ради чомусь не додумався звернутися до нас. На щастя, вже все оформлено, тож незабаром запрацює. Хоча мені повідомили, що готовність закладу 76 відсотків, та насправді тут уже 96, тому що обладнання території можна зробити силами сільради. Щодо тіньових навіс, то ми звернулися до лісників, тож скоро будуть і вони. Щодо меблів, яких не вистачає, то тут також знайдемо соціально-відповідальний бізнес, бо на сесію такі дрібниці виносити немає сенсу, – зауважив Олександр Савченко”

Також за словами працівників закладу не вистачає ще посуду та жалюзі на вікна, однак представник районного відділу освіти повідомив, що усе уже замовлено та профінансується з районного бюджету.

На данном изображении может находиться: 7 человек, люди стоят и в помещении

На данном изображении может находиться: в помещении

На данном изображении может находиться: 1 человек, стоит

На данном изображении может находиться: 1 человек, сидит, стол и в помещении

На данном изображении может находиться: в помещении

На данном изображении может находиться: в помещении

На данном изображении может находиться: дом, небо, дерево и на улице