Генеральний директор ТзОВ «Гербор-Холдинг» Олег Борбелюк розповів, що заробити гроші намагався на кожних канікулах ще з дитинства, а батько його до цього заохочував.

Про це він повідомив у програмі «Бізнес-Бранч» на 12 каналі 29 травня.

«Тато бачив, що дитина заробляє сама, і обов’язково за це дякував, добавляючи ще. Добавляв у 2-3 рази більше, ніж заробив. Заохочував до праці і до розуміння того, що кошти треба заробляти самому», – каже бізнесмен.

«Досвід підприємця напевно був у генах. А ще часи були такі, що це все придавлювалося. Здатність бути бізнесменом називалася спекуляцією», – каже він.

У зв’язку з цим Олег Борбелюк пригадав смішний випадок, який стався з ним ще у першому класі.
«У першому класі мав 10 копійок, а заробив 5 рублів 60 копійок, за які купив усім друзям тістечка, солодку воду… Побіг на великій перерві і купив пістонів. Розмотав їх, став камінчиком бити, а вони почали стріляти. Зразу всі перші, другі, треті класи стояли. І кожен хотів купити.Згадую, що ще в 1 класі я розумів закони гуртової торгівлі. Хто брав пістонів на 3 чи на 5 копійок, то я вже давав 10 пістонів, а не 5. Вдома я отримав по заслугах. За спекуляцію гроші занесли в школу, і вчителька роздавала їх тим, хто купував пістони в Борбелюка», – поділився спогадами Олег Борбелюк.