Проєкт реконструкції Театрального майдану в ЛУцьку передбачає пошук варіанту облаштування місця для висадки великорозмірної ялинки, яка з часом перебере на себе роль новорічної ялинки міста.

Про це йдеться у відповіді міської ради на петицію щодо збереження трьох “новорічних” ялинок, що ростуть в центрі Луцька.

“Відповідно до підсумків проведеного Всеукраїнського закритого архітектурного бліц-конкурсу на кращу концепцію облаштування Театрального майдану в місті Луцьку визначено три конкурсні роботи, що згідно умов конкурсу були визначені переможцями. Згідно умов конкурсу переможець конкурсу не претендує на обов’язкову реалізацію власної концепції, що здобула перше місце”, – йдеться у документі.

На основі матеріалів отриманих під час проведення конкурсу зараз розробляється технічне завдання на проектування та ведуться перемовини про укладення договору на виконання проектних робіт.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Куди волинянам подіти новорічні ялинки після свят

“Враховуючи традицію останніх років прикрашати три ялинки на Театральному майдані до новорічних свят питання щодо збереження ялинок при проектуванні реконструкції майдану буде вирішено з врахуванням результатів обстеження стану даних ялинок”, – йдеться у відповіді на петицію.