Справжній квітковий оазис створили у Вараші. На клумбах міста розцвітли понад дві з половиною тисячі голландських тюльпанів. Мешканці кажуть, милуватися такою красою – справжня насолода.

На клумбах Вараша – майже три тисячі сортових тюльпанів. Таку красу в місті створили працівники комунального підприємства «Благоустрій».

«Робота з вирощування квітів у нашому місті розпочалася із закупівлі якісного матеріалу. Цибульки тюльпанів саме голландських сортів були закуплені у нас через луцьке підприємство після того, як ми з’їздили на виставку, яка називається «Волинська Голландія», – розповіла старша майстриня з озеленення міста КП «Благоустрій» Оксана Тарасюк.

Тюльпани висаджують восени, а на весну чекають цвіту. Минулої осені працівники «Благоустрою» висадили 2 200 нових саджанців,  позаминулої – 600. Більшість із них – крупноквіткові піоновидні сорти, завдяки цьому тюльпани мають ефектний вигляд, краса та велич – у кожній пелюстці.

«Не дивлячись на те, яка зараз складна ситуація у країні, ми працюємо над тим, щоб наше місто квітло і тішило вас своїм зовнішнім виглядом. Розквіт Вараш – розквітне й Україна», – вважає Оксана Тарасюк.

Помилуватися різнобарв’ям  квітів, насолодитися їхнім ароматом можна, прогулюючись вздовж центральної клумби міста.

«Мені дуже подобається, які цьогоріч висадили тюльпанчики. Ми дивилися, щоб такі самі собі придбати і висадити на власній ділянці», – каже мешканка Вараша Ольга.

Релакс для душі від споглядання квітів отримують і діти, і дорослі.

Щоб  створити таку красу, працівникам комунального підприємства довелося докласти багато зусиль – мешканці це помічають і цінують їхню роботу.

Працівники «Благоустрою» просять дбайливо ставитися до їхньої роботи: не зривати квітів, не витоптувати газони. Адже охайне та доглянуте місто – це заслуга кожного з нас. Уже незабаром на клумбах забуяють інші сезонні квіти.

«Я очікую на квітування лаванди, в минулому році ми висадили близько 600 її кущів. А також троянди, ми кожного року добавляємо по кількості троянди різноманітні, різносортові. Ще трішечки – і місто заквітне трояндами», – обіцяє Оксана Тарасюк.

Тож будемо й надалі надихатися красою природи, щоб мати сили для продовження боротьби за свободу нашої країни. Перемога буде за нами!