У школі-інтернаті в Заболотті виховують діток з порушеннями інтелектуального розвитку. У кожному класі максимум дванадцятеро малюків, які приїхали вчитися із шести районів області. Найбільше в закладі пишаються десятим профільним класом з інформатики. Його облаштували у 2012 році. Тут є 19 комп”ютерів для дітей і один вчительський, мультимедійна дошка та проектор.
Всього в інтернаті навчаєються 115 дітей.Цей процес специфічний – є корекційні предмети, яких немає у загальноосвітніх закладах. Це ритміка, лікувальна фізкультура, соціально–побутове орієнтування, де діти вчаться жити в світі – готувати їжу, оплачувати рахунки, тощо. З п’ятого класу стартує профільне навчання. Дівчатка – шиють і вишивають, а для хлопчиків є заняття столярною та теслярською справою. Тахір тут вже декілька років. Каже, що найбільше любить футбол та перерви на обід.

Загалом протягом останніх років збільшується кількість вихованців. Багато діток з синдромом Дауна і з розладами аутичного спектру. Проте в цій школі запевняють, що створили усі необхідні умови – просторі світлі класи, спеціальні предмети та сучасний спортзал.