Храм Святого Миколая Чудотворця у Волновасі, до зведення якого активно долучалися волиняни і де настоятелем є лучанин ігумен Макарій Дядюсь, спалили.

Про це Макарій Дядюсь повідомив на своїй сторінці у фейсбуці.

«Не страшно, відбудуємо. Цікавить тільки, чому в ніч палили? Щоб люди не бачили, хто це робив, чи ви все-таки вірите, що ми вернемось? Добре, що вірите! Ми теж! Ми скоро вернемося, дуже скоро… І ви, ті, що палили, зробили велику помилку. Якщо люди не бачать, то Бог все бачить. І все таємне стане явним. Так що прохання: залишайтеся у Волновасі. До скорої зустрічі», – йдеться у дописі священника.

Нагадаємо, раніше храм обстріляли. Митрополит Луцький і Волинський Михаїл планував, що його вдасться відбудувати, адже основа була збережена.

Храм на честь Святого Миколая Чудотворця у Волновасі побудували на місці загибелі бійців 51 окремої механізованої бригади, яка дислокувалася у Володимирі-Волинському.

Йдеться про жорстокий розстріл рашистами у травні 2014 року 18 українських бійців поблизу Волновахи. 30 наших воїнів тоді отримали поранення. Серед полеглих – десятеро захисників із Волині.

До будівництва храму активно долучилися волиняни.