У Волинській обласній державній адміністрації пояснили, що означає посилення карантиного режиму в області, яке набере чинності вже цими вихідними. 

Про це під час онлайн-брифінгу розповіла заступниця голови Волинської ОДА Тетяна Щербак.

Нагадаємо, 10 квітня облдержадміністрація ввела “особливий режим пересування” на вихідні 11 та 12 квітня. Зокрема, з 13.00 суботи до 06.00 понеділка волинян закликали не виходити без зайвої потреби з дому та закупити продукти й ліки наперед.

Пізніше радник луцького міського голови Ігор Поліщук запевнив, що під час вихідних у Луцьку працюватимуть аптеки, АЗС і магазини.

“У вихідні дні ми вводимо режим максимального обмеження пересування. Прошу всіх вас, щоб ви  не відвідували громадські місця, а ще краще – залишайтеся вдома. Ці додаткові заходи – для збереження нашого з вами життя, для мінімізації поширення коронавірусної інфекції. Щоб вже в травні ми могли почати виходили з карантину, інакше це все затягнеться”, – підкреслила Щербак.

Вона наголосила, що рішення ОДА не впливає на роботу магазинів чи АЗС. Вони підпорядковуються органам місцевого самоврядування.

“Ми реконмундуємо і просимо вас не здіймати паніки, не створювати черг біля магазинів”, – наголосила заступниця голови ОДА.

Хроніки коронавірусу: усе, що відомо на цей час. 10 квітня