Вже близько 10-ти років у Ковельських школах та садочках поступово замінюють старі дерев’яні вікна на нові енергоефективні. Починали це все батьки учнів за власні кошти.

“Допомагав міський бюджет, потім доєднався народний депутат Степан Івахів зі своїм благодійним фондом, а з 2016 року місто отримує субвенцію соцекономрозвитку саме на ці цілі і, до речі, з 2016 року Ковель отримав вже понад 20 мільйонів гривень”, – каже заступниця ковельського міського голови Наталія Маленицька.

Плани амбітні: встановити нові енергоефективні вікна у всіх навчальних закладах Ковеля. До слова, і цьогоріч місто отримало 10 мільйонів від держави. І усі гроші теж спрямували на заміну вікон.

Усього за п’ять років вдалося замінити конструкції у всіх місцевих садочках та у п’ятьох невеликих школах. Та на цьому не все – залишилися школи, де навчається тисяча і більше дітей. Одна з них – 11. Тут якраз роботи у розпалі.

Шкіл-тисячників у місті аж 6. У кожній з них більше двохсот віконних конструкцій. Відповідно коштів на їх заміну потрібно чимало.

За попередніми підрахунками, аби повністю завершити процес, потрібно трохи більше 4 мільйонів гривень. Днями відбулась сесія Ковельської міської ради і депутати таки підтримали ініціативу. Тож гроші виділять і вже у наступному році усі школи міста матимуть сучасні енергоощадні вікна.