У найближчі вихідні, 12-13 червня, в Луцьку відбудеться фестиваль «Європейський weekend в Замку Любарта».

Чим він дивуватиме гостей – розповів організатор Олександр Кулаков у програмі «Ранок Live» на 12 каналі 8 червня.

«Ідея фестивалю – поєднати якісне сімейне дозвілля, спорт і водночас пропаганду здорового способу життя й активного відпочинку», – заявив він.

У суботу, перший день фестивалю, проводитимуть спортивні конкурси, майстер-класи, розваги для дітей. Працюватимуть фудкорт, зона для дітей з аніматорами, виступатимуть ді-джеї.

Однією з «родзинок» першого дня, за словами Олександра Кулакова, має стати безкоштовний показ сучасного українського кіно, який розпочнеться о 20-й годині. Зокрема йдеться про фільм «Мати апостолів».

«Це стрічка про події на Донбасі і про життя родин, які опинилися по обидві сторони конфлікту. Буде унікальна можливість поспілкуватися з акторами, які брали участь у фільмі», – пообіцяв він.
Ще одна «родзинка» фестивалю – битва поглядів учасників міжнародного турніру зі змішаних єдиноборств.

«Битва поглядів – це така церемонія зважування. Суперники стають обличчям до обличчя і намагаються психологічно подавити один одного», – каже Олександр Кулаков.

Наступного дня, в неділю, відбудеться власне міжнародний турнір зі змішаних єдиноборств, який розпочнеться о 16-й годині. У ньому візьмуть участь представники 6 країн.

«Попередньо планували учасників турніру з 8 країн. Але через проблеми з візами, загострення військових конфліктів у деяких країнах нам не вдалося запросити представників Ірану, Туркменістану. Проте 6 країн ми зібрали», – зазначив організатор.

Окрім власне турніру, у неділю відбуватимуться майстер-класи, працюватимуть зони фудкорту, звучатиме розважальна музика.

Також на фестивалі встановлять спеціальні фотозони, завдяки яким можна буде «потрапити» до якоїсь європейської країни.

Вхідний квиток на перший день фестивалю коштуватиме 60 грн. На другий день – 100 грн.

За словами організатора, багато заходів для дітей будуть безкоштовні, зокрема це майстер-класи, конкурси від мережі закладів «Спорт для всіх».