Сезон полуниці мав би бути у розпалі, проте цьогоріч розпочався з-запізненням. І хоч на прилавках шукати її не доводиться, доступною ціну назвати важко. А от черешнею цьогоріч досхочу поласувати не вдасться.

Чому? По чім ягоди для народу і коли здешевшають? – про це у сюжеті 12 каналу.

На прилавках полуниці вже вдосталь, хоч сезон цьогоріч припізнився на тижнів два. На луцьких ринках поки переважно закарпатська ягода. Місцева тільки почала дозрівати. Отож ціна на трускавки ще “кусається”.

Зараз за кілограм полуниці доведеться віддати щонайменше 70 гривень.

“Ціна міняється щодня – декілька днів назад була 110-120 гривень. Сьогодні вже, якщо така крупна, відбірна, червона ягода, – то буде 85-80 гривень. Дрібніша, наприклад на прилавках там і Маневицький район приїхав, то ціна 80 гривень”, – розповідає продавчиня Вікторія.

Але обіцяють: ціна йтиме до низу. Масово полуниця уже дозріває на місцевих плантаціях у Хорохорині, Маневиччині, Локачинському району і Струмівці. От-от на прилавках з’являються і домашня ягода. Покупці цінують її найбільше, хоч дешевшою за ту, що вирощена на плантаціях, вона не буде, попереджають продавці.

Із літніх ягід на прилавках – лише полуниці. А от черешню знайти важко. Масовий її неврожай – цьогоріч не лише на Волині.

Врешті, черешні знайти таки вдається – дві продавчині на весь ринок. Вся ягода із Мелітополя. Правлять 220 гривень за кілограм. Отож черги за нею не стоять.

На черешні, прогнозують знавці, ціна трохи впаде. Але досхочу наїстися її цього року навряд чи вдасться.