Щоб дізнатися, що таке телебачення і як воно працює на 12 канал на екскурсію завітали третьокласники із 13 школи і другокласники із 24-ої.

Традиційно екскурсія розпочалася із прес-центру, де учні приміряли брендований одяг і дізналися, які є професії на каналі за допомогою тестів-картинок. Перш ніж вирушити на першу локацію, третьокласники поділилися своїми очікуваннями від екскурсії. Дехто з них мріє у майбутньому приєднатися до команди 12 каналу.

Другокласники із 24 школи, які приїхали на канал на день пізніше, теж поговорили у професійний мікрофон на камеру.

Щоб вирушити у редакцію на знайомство із журналістами, школярам спочатку потрібно було віднайти папірець, де писано, куди саме треба йти. У серці телебачення учні дізналися про робочий день журналістів і редакторів.

Далі за планом діти попрямували у студію звукозапису, щоб почути секрети про закадровий голос. У гримерці другокласники обговорювали стиль одягу телеведучих і яким повинен бути їхній мейкап. Щоб зрозуміти як створють сюжет, малеча пішла у кабінет до режисерів монтажу. Тут дітям розповіли про те, як саме потрібно працювати у програмі і навіть дали спробували помонтувати.

Найцікавішою для дітей була телестудія, де записують всі передачі. Учні побачили, як виглядає закулісся і як готуються до ефірів працівники каналу.

На завершення всі охочі купили сувеніри на згадку про 12 канал. Таким способом вони долучилися до благодійності, адже всі виручені гроші телевізійники перераховують на благодійний фонд Таблеточки.