На Волині відремонтували вісім кілометрів дороги М-19.  Йдеться про ділянку, яка пролягає між населеними пунктами Переспа – Кременець Рожищенського району.

Про це повідомили на сторінці Укравтодору.

“Ремонт ділянки м 117+000 до км 125+000 автошляху М-19, що пролягає між населеними пунктами Переспа – Кременець Рожищенського району, розпочався у 2019 році. Торік було відновлено 2,6 км дороги на цьому відрізку, цьогоріч протягом березня-травня відремонтували ще 5,4 км”, – йдеться в повідомленні .

Як повідомили в Укравтодорі, на балансі Служби автомобільних доріг у Волинській області обліковується 168,4 км автошляху міжнародного значення М-19 Доманово (на м. Брест) – Ковель – Чернівці – Тереблече (на м.Бухарест).

Цьогоріч продовжують відновлення цієї транспортної артерії, що є частиною Європейського автомобільного маршруту Е85.  За планом Укравтодору на 2020 рік ремонт майже 123 км автодороги М-19 в межах Волині, з них 52 км на ділянці Ковель – Луцьк.

На ділянці, загальною протяжністю 8 км, влаштовано трьохшаровий дорожній одяг, завтовшки 30 см. Він складається з міцної основи зі щебенево-піщаної суміші, обробленої цементом, вирівнюючого шару з крупнозернистої асфальтобетонної суміші та верхнього шару зі щебенево-мастикового асфальтобетону.

Світлина від Укравтодор.

Світлина від Укравтодор.

Світлина від Укравтодор.

Світлина від Укравтодор.

Світлина від Укравтодор.