Головний редактор 12 каналу Олександр Бугаєнко і його дружина Тетяна (яка працює в нас журналісткою) влаштовують експеримент – на власній шкурі вони перевірять, чи реально прожити місяць на одну мінімальну заробітну плату. Вони планують прожити місяць на одну офіційну мінімальну заробітну плату (без вирахування податків), що становить 4723 гривні. За ці гроші Бугаєнки планують збалансовано харчуватися, купувати необхідні засоби гігієни й побутової хімії за мірою необхідності, а також – платити за комунальні послуги. 

Своїми успіхами й невдачами вони діляться на сторінці в інстаграмі.

За перший тиждень експерименту подружжя витратило 590 гривень. На що пішли гроші – читайте тут

Нині ж – час підбивати підсумки другого тижня. За ці 7 днів Бугаєнки витратили 624 гривні.

“Часи, коли ми витрачали півтори тисячі на продукти за один похід до супермаркету, згадуються як щось дуже далеке і дивне Чому? Бо за минулий тиждень ми витратили лише 624 гривні! Сто з яких пішли на поповнення мобільного. Все поки йде за планом”, – діляться учасники екперименту.

Окрім продуктів, цього тижня подружжя купило деякі засоби гігієни.

View this post on Instagram

Смаколик родом із дитинства?⠀ ⠀ Вчора нам дуже захотілось солодкого. Інгредієнтів, які були вдома, вистачило на всім відому вкусняшку "тертий пиріг". По собівартості вона недорога, особливо, якщо вдома є варення, яке передали батьки. Так взагалі дешево виходить ?⠀ ⠀ Хрусткий тонкий корж, на ньому солоденьке малинове варення – до чаю дуууже смакує. Будемо також брати з собою на роботу для перекусів.⠀ ⠀ Зізнавайтесь, у кого ще цю випічку пекли батьки?)⠀ ⠀ #вижитинамінімалку

A post shared by Вижити на мінімалку (@ua_survivor) on

Нагадаємо, що раз на тиждень Таня складає меню. Тоді пара йде за покупками – беруть усе необхідне для приготуваня визначених страв. Бугаєнки наголошують, що такий спосіб планування заощаджує бюджет. Цього тижня Бугаєнки вперше спробували закупитися на ринку. Але такий досвід їх “не зашов”:

“На ринок ходити більше не хочемо. Людей море, всі пхаються, в основному – без масок. Дистанція? Та де там, всі дихають тобі у потилицю. Ціни нижчі за супермаркет на пару гривень, економія мінімальна. Не наш варіант, коротше”.

View this post on Instagram

Навіть з бюджетного меню можна наекономити ⠀ ⠀ Хоч ми й плануємо всі прийоми їжі, але стається так, що деякі продукти у нас залишаються. За ці два тижні назбиралось трішки "зайвого" м'яса. Частину використаємо цього тижня, а частину залишимо на останній: підозрюємо, що саме він буде найважчим. ⠀ ⠀ Отже, що у нас є?⠀ ✔️дві гомілки⠀ ✔️бульйонний набір⠀ ✔️грам 300-400 шлуночків⠀ ✔️півпачки заморожених овочів⠀ ✔️півпачки кукурудзяної каші⠀ ✔️нут⠀ ✔️торба вівсянки⠀ ✔️смаколики від батьків: вареники, варення, консервовані огірки, 7 яєць, арахіс ⠀ ⠀ Декілька ситних прийомів їжі на це все можна організувати ? Ми тішимось, що є запас, і в разі необхідності ці продукти виручать нас в останні дні експерименту ?⠀ ⠀ #вижитинамінімалку #instaspace #instaprobel

A post shared by Вижити на мінімалку (@ua_survivor) on

Тож на екваторі експерименту у Бугаєнків залишаєтья 3105 гривень. А попереду – оплата комунальних послуг.⠀