Українські паралімпійці здобули 21 медаль на Кубку світу з біатлону та лижних гонок в німецькому Оберіді. Всього вони виграли 5 золотих, 7 срібних і 9 бронзових медалей, що дозволило в загальному заліку зайняти друге місце.

Перше зайняли паралімційці, які виступали під нейтральним прапором.У змаганнях брали участь близько 200-т спортсменів з двадцяти дев’яти країн світу. Серед них двадцять двоє українців, а медалі отримали 11. Зокрема, Тарас Радь та Ігор Рептюх отримали повний комплект нагород із трьох медалей.

Також спортсменка з Волині Юлія Батенкова-Бауман виборола на цьому кубку одну золоту та дві срібні медалі. Вона й показала найкращий результат серед дівчат. Вже 2-го лютого національна паралімпійська збірна України боротиметься за нагороди на Кубку світу з лижних перегонів і біатлону, що пройде у фінському місті Вуокаті.

Також, Україна вже здобула двадцять одну ліцензію із двадцяти трьох на участь у зимових Паралімпійських  іграх-2018. Це 11 ліцензій у біатлоні, п’ять у санному спорті, чотири у фігурному катанні та одна — у скелетоні.