Волинський музей історії сільського господарства не має грошей аби відновити будинок-експонат початку 20 століття. Хата крита соломою згоріла місяць тому. Вогонь знищив частину даху та перекриття. Всі експонати, які знаходились у приміщенні вже не підлягають реставрації. Роботи по відновленню самої будівлі експерти вже оцінили в 80 тисяч гривень.

До 2015 року усі експонати були застраховані, потім, каже директор, обласна рада припинила фінансування музею. За його словами, гроші залишились тільки на утримання.
А от застрахувати усі історичні цінності можна було й іншим шляхом кажуть в ОДА.
Аби застрахувати дороговартісні експонати дирекція Волинського краєзнавчого музею писала не одну заяву. Активно ця робота проводилась у 90-х роках, після того як невідомі викрали речі князів Радзивілів 15-16 століть. Та все даремно. Поки виділити гроші на страхування пам’яток української культури можуть тільки закордоном.

У відділах краєзнавчого музею є нічні датчики руху та камери, їх музейники, також встановлюють за свій кошт. Держава забезпечує тільки охороною та звуковою сигналізацією.