Український військовий Назар Тарнавський не скаржиться на побут і забезпечення амуніцією та харчами. З його слів, велика заслуга у цьому – волонтерів.

Про це він розповів у програмі «Актуально» на 12 каналі.

«На щастя, волонтери, друзі нормально підійшли до цієї справи. Дивлячись на фото військовослужбовців РФ, важко стримати сльозу радості за те, що в них настільки все погано. Волонтери досить добре забезпечили наше військо і зокрема наш підрозділ. Зараз прибуває все більше допомоги, яка є досить актуальною. Це і дрони, і інше, також засоби індивідуального захисту, аптечки, ліки. Тобто волонтери роблять все неможливе, що вони робили і в 2014 році», – зазначив військовослужбовець.

Сама ж військова частина, каже Назар, забезпечила бронежилетом, формою і зброєю.

Також він відзначив вагому моральну підтримку волонтерів.

«Від них вона йде максимально позитивна, і хочеться якомога швидше здолати цю нечисть і повернутися додому. Одна з місій, яку волонтери виконують максимально ефективно, – це підтримка морального духу вояків», – наголосив боєць.

Задоволений Назар Тарнавський і тим, як годують військових. Особливо відзначив сухпайки українського виробництва.

«Українські сухпайки я хвалив би максимально. Від їх скуштування можна отримати астрономічний шок. Я перепробував і французькі, і італійські, і американські, і скажу, що українські максимально смачні. У сухпайках їжа вже приготовлена – її тільки достатньо нагріти», – зауважив військовий.