Учасник ліквідації катастрофи на Чорнобильській АЕС Віталій Палюх стверджує, що частина людей, які вимушено покинули свої домівки через аварію, і досі мріють туди повернутися і побачити рідні місця. Однак, запевняє, там уже нема на що дивитися.

Про це він сказав у програмі «Актуально» на 12 каналі 26 квітня.

«Частина людей, вивезених у той час, не те що звикли, вони змирилися. А частина і досі хоче побачити свої домівки. Тільки, на жаль, природа зробила так, що вже їх не впізнати. Не впізнати і через те, що колишня влада не зберегла того всього. З’явилося дуже багато мародерів. Коли заходиш у будь-який будинок у Прип’яті – там ну нічого у кімнатах немає. Навіть батарей і тих немає. Лишилися вікна, поламані двері і чистий бетон. Все винесено. Частина була, звісно радіоактивна, а частина була мародерами розкрадена», – розповів ліквідатор.

«Люди хотіли би побачити ті магазини, у яких вони робили покупки, дитсадки, будинок культури, парк відпочинку. Це було нове красиве місто, поряд Прип’ять. Зелене місто, молоде місто. В основному молоді мешканці, і ось така сталася з ними трагедія. Тому багато хто хотів би просто побачити, що там є. Але там вже нема на що дивитися», – додав Віталій Палюх.