“Укрзалізниця” вже найближчим часом підвищить ціни квитків на всі потяги, крім 1-го класу “Інтерсіті+”. Відповідний наказ знаходиться на реєстрації в Мін’юсті. Документ передбачає двоетапне зростання тарифів по 12%. Міжнародних рейсів це не торкнеться.
Про подорожчання проїзду заявляли ще в лютому. Тоді його обіцяли на кінець літа та в кінці року. Потім хотіли підняти ціни на квитки з квітня. При цьому голова Міністерства інфраструктури України Володимир Омелян відзначав, що для цього Укрзалізниця спершу повинна збільшити рівень комфорту в потягах. Після цього підвищення тарифів відтермінували. За останніми повідомленнями очільника Укрзалізниці – підвищення мало бути вже у травні. Зростання цін стосуватиметься і приміських сполучень. Щоправда, тут тарифи встановлюють за погодженням із місцевою владою.
Планується, що зросте в ціні і перевезення багажу та вантажобагажу – ці тарифи, згідно з планом, зростуть удвічі, тому що вони не підвищувалися з 2003 року.Загалом на кінець року квитки на потяги та електрички можуть подорожчати до 24 відсотків.