На Волині хочуть створити центр спорту, у якому кожен охочий зможе дізнатися про спортивні заклади, види спорту, якими можна займатися в області, секції, гуртки, спортзали, тренерів тощо. Цей центр має працювати як офлайн (тобто туди можна буде прийти і про все дізнатися), так і онлайн (необхідну інформацію можна буди знайти в інтернеті).

Про це розповів заступник голови Волинської облдержадміністрації Андрій Ярмольський у програмі «Актуально» на 12 каналі 8 лютого.

«У нас зараз є задум зробити єдиний спортивний центр, куди буде зведена вся аналітика про всі зали, всіх тренерів. Хочемо оцифрувати цю систему. Наприклад, набирає людина в інтернеті «я хочу займатися боксом» – і їй видає пропозиції в Луцьку, в будь-якому районі нашої області. У цьому центрі будуть сидіти працівники управління, Національного олімпійського комітету. Він буде і віртуальний, і реальний», – розповів посадовець.

За його словами, цей центр працюватиме для того, щоб відвідувач, прийшовши туди, міг дізнатися, які в області є заклади, секції, види спорту, щоб міг вибрати те, що до душі, а також за секунду знайти контакт.

«Щоб довго не шукати, усе буде зібрано все в одному місці», – наголосив Андрій Ярмольський.

Окрім того, у задумах обласної влади – створити фонд, який фінансуватиме спорт.

«Ми зустрічалися із Григорієм Недопадом (головою Волиньради, – ред.) і говорили, що було б добре оці всі локальні фонди, які фінансують спорт, звести в якийсь один. Він буде поза політикою і допомагатиме тим перспективним спортсменам, які представляють усю область. Тому що один тренер пішов до бізнесмена, другий, третій, п’ятий. І тоді бізнесмен скаже «Я ж не можу утримувати всіх», – розповів заступник голови ОДА.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Треба подумати, як утримувати такий об’єкт, – заступник голови ОДА про льодову арену у Луцьку