У фейсбуці виявили фейкову сторінку жінки, яка публікує прохання про порятунок нібито хворої доньки, якій потрібна дороговартісна операція. Однак з’ясувалося, що шахраї просто використовують фотографії та довідки чужої дитини. 

Про аферистів написала у фейсбуці Яна Лаба. Хтось із її друзів поширив допис-прохання від Анни Поліщук-Луценко про допомогу нібито її дочці Маргариті Луценко.

Дівчина спробувала переказати кошти на вказаний рахунок, однак із цим виникли проблеми.

“Я побачила фото, стало шкода дитинки, спробувала перекинути гроші на картку через “Приват24″, операцію не пропустили, бо картка не резидента”, – пояснює Яна.

Коли ж написала про це авторці допису – у відповідь отримала кілька нецензурних слів і була заблокована.

12 канал вирішив з’ясувати, для кого насправді збирають кошти. Бо фото дитини – справжні, як і довідки з медичних установ.

Нам вдалося зв’язатися зі справжніми батьками Маргарити. Її тато Юрій розповів, що збір коштів вони давно закрили – ще в жовтні 2019-го. Однак аферисти зберегли фото і відео дитини й тепер на цьому наживаються.

“Ми неодноразово зверталися в поліцію, бо це – не перша сторінка, з якої збирають гроші, прикриваючися нашою дитиною. Але правоохоронці поки нічим не допомогли. Ми вже плануємо звертатися до поліції”, – зауважив Юрій.

Отже, гроші на лікування Маргарити Луценко її батьки наразі НЕ ЗБИРАЮТЬ. 

Якщо ви бачите дописи з проханнями допомогти – уважно перевіряйте інформацію!