Депутат Луцької міської ради Павло Данильчук розповів про виїзд на вулицю Ковельську,17.

“Викликав поліцію, склали протокол та заяву про незаконні земельні роботи та захаращення водоохоронної зони річки Стир, та охоронної території історико-культурного заповідника в м. Луцьк”, – ідеться в його дописі у Facebook.

За словами депутата, також на вказане місце приїхали працівники муніципальної варти, будуть теж готувати протокол про адмінправопорушення.

“Після того відвідав засідання позачергового виконокому Луцька міська рада, де озвучив проблему та запропонував на наступне засідання винести рішення про приведення захаращеної ділянки порушником в первинний стан.

Хочу ще раз наголосити, що ніяких дозвільних документів на початок земляних та будівельних робіт на відповідній ділянці немає, як і немає містобудівних умов та обмежень, які активно “вибивають” від управління містобудування та архітектури міськради”, – запевняє Данильчук.

Потрібно зараз це питання усім небайдужим лучанам тримати на контролі, бо пройде ще трохи часу і будуть фундаменти під багатоповерхівки, переконаний депутат.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: “Чорні копачі” повернулися. ВІДЕО