Минуло 5 років з дня загибелі народного депутата України, благодійника та співзасновника ГК “Континіум” Ігоря Єремеєва. 12 серпня 2015-го його життя трагічно обірвалося, та він нікуди не зникає з пам’яті земляків. Друзі й колеги продовжують його добрі справи. 

Чи не найбільше це відчувається в Острожці – рідному селі Ігоря Мироновича, адже там постійно розвивається перейменований на його честь ліцей. А ще там започаткували щорічний турнір з міні-футболу пам’яті видатного земляка.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: 35 років після школи: як в Острожецькому ліцеї згадують Ігоря Єремеєва

Цьогоріч проводили ювілейний – 5-й – турнір.

Отаким методом ми можемо віддати йому шану. За те, що він вкладав у село, те, що він допомагав людям, те, що він взагалі любив Україну, любив своє село. Був таким патріотом”, – розповів голова Острожецької громади Тарас Гордійчук.

Тарас Гордійчук

“Дуже світла, поважна людина. Незважаючи на статки, статус народного депутата, він був простою, звичайною людиною, до якої можна було завжди звернутися за допомогою”, – пригадує виданого земляка співорганізатор турніру Олександр Гордійчук

Олександр Гордійчук

Цьогоріч участь у змаганнях взяли 16 команд з Млинівського району. Організаторка турніру й мешканка Острожця Ярослава Острожчук розповідає, що перші турніри були значно меншими за кількістю учасників.

Раніше було небагато команд. На сьогоднішній день ми вже бачимо, що грає цілий Млинівський район і, я думаю, що з часом ми вийдемо на рівень мінімум області”, – розповіла директорка компанії “Євротон” Ярослава Острожчук.

Футболісти розповідають, що беруть участь у турнірі щоб вшанувати видатного односельчанина та зустрітись з гравцями-однодумцями.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Алея пам’яті та оновлений музей: в Острожецькому ліцеї імені Ігоря Єремеєва – особливий Перший дзвоник. ФОТОРЕПОРТАЖ

Бували на матчах у різних містах України колись і брати Єремеєви. Євген Миронович, який щороку відвідує турнір, розповідає, що Ігор любив спостерігати за футболом більше, ніж грати. А востаннє копали м’яча ще в шкільні роки.

Євген Єремеєв

Він каже, що нині потрібно берегти те, що вже є, примножувати й рухатись уперед, як робив його брат.

“Багато зроблено в житті, багато зроблено для села, для держави, для країни, для всіх. Наше завдання сьогодні: пам’ятати, згадувати і продовжувати хороші справи, започатковані і не започатковані, можливо, ті, які були в планах мого брата”, – зауважив Євген Єремеєв.

Коли усі матчі були відіграні – прийшов час нагородження. Призерам вручили медалі, кубки та премії.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: 4 роки без Ігоря Єремеєва. В Острожці влаштували турнір пам’яті видатного земляка. ФОТОРЕПОРТАЖ

За результатами змагань, третє місце посіла команда “Ветеран-Млинів”. Зовсім трохи до перемоги не вистачило і команді “Атлетік”. А от перше місце вже другий рік поспіль вибороли футболісти з “Камаз-Агро”. Спортсмени кажуть, що самі не очікували такого результату, але викладались на повну.

“Дуже радий, що змогли захистити кубок – це велика подія для нас. Будемо старатися і наступного року так само”, – поділився гравець ФК “Камаз-Агро” Роман Козак.

ДИВИТИСЯ ТАКОЖ: День пам’яті Ігоря Єремеєва. ВІДЕО

Цьогоріч на турнір з’їхались 16 команд з усього району. Хоча через карантинні заходи кількість вболівальників довелося обмежити, та дух змагань на полі панував! У планах організаторів – зробити фестиваль ще масштабнішим!

Фото Поліни БЕРЕЗЮК