Підозрюваному в замаху на журналіста Аркадія Бабченка обрали запобіжний захід. Шевченківський районний суд Києва залишив Бориса Германа під вартою терміном на 60 діб без можливості внести заставу. Адвокати чоловіка планують подати апеляцію на це рішення судді.
Сам Герман під час судового засідання заявив, що співпрацював зі спецслужбами, зокрема із контррозвідкою. Адвокат Германа додає, деталі справи могли бути невідомими для інших співробітників СБУ.

Натомість у прокуратурі співпрацю українських спецслужб з підозрюваним заперечують, й заявляють, що мають усі докази провини підозрюваного. Завдяки інсценованому вбивству Бабченка спецслужбам вдалося зібрати дані про інші заплановані теракти. Зокрема, замовник вбивства Бабченка планував ліквідувати ще 30-ох осіб. Як повідомив Генеральний прокурор України Юрій Луценко, імена всіх цих людей відомі, їм повідомили про загрозу та надали охорону. Що стосується головного героя спецоперації Аркадія Бабченка, він прийняв пропозицію представника адміністрації президента України про допомогу в отриманні українського громадянства. Сім’я журналіста теж подала документи на постійне проживання.
Спецоперація так званого, “вбивства” Бабченка відбулась ввечері 29 травня. Журналіст розповів, що дізнався про підготовку замаху – місяць тому і погодився взяти участь у спецоперації, бо не мав іншого вибору.  Як з’ясували спецслужби, замовлення на вбивство надійшло з Росії. В Україні зловмисники знайшли організатора злочину та виконавця – колишнього бійця АТО. Останній і почав співпрацювати з СБУ. Життя Бабченка замовники оцінили в 30 тисяч доларів.