Державний секретар США Майк Помпео і північнокорейський високопосадовець, якого називають правою рукою Кім Чен Ина – Кім Йонг Чол завершили дводенні переговори у Нью-Йорку. Помпео за результатами зустрічі заявив, що рух відбувається у вірному напрямку. Він також сказав, що Кім Йонг Чол прибув до Вашингтона, аби персонально передати листа Дональду Трампу від Кім Чен Ина. Втім, чи вдалося врятувати потенційне проведення саміту між Вашингтоном і Пненьяном невідомо. Переговори на Манхеттені завершилися на півтори години раніше запланованого. На своїй сторінці в Твіттер Майк Помпео написав: ((графіка)) “Ґрунтовні переговори із командою Північної Кореї. Ми обговорили наші пріорітети на потенційний саміт між нашими лідерами”.
Кім Йонг Чол найбільш впливовий високопосадовець із КНДР, який відвідав США за майже два десятиліття. Президент Дональд Трамп коментуючи переговори у Нью-Йорку, висловив обережний оптимізм, щодо майбутнього саміту.
США домагаються повної і незворотної ліквідації ядерної зброї Пхеньяна, в той час як КНДР розглядає процес денуклеаризації як тривалий і поетапний. Між обома сторонами, існують глибокі розбіжності з цього питання.