У магазинах ТРЦ «ПортCity» з’явилась нова весняна колекція – саме час оновити гардероб та з настанням тепла виглядати впевнено та красиво. Великий вибір стильного одягу, взуття, аксесуарів, білизни вже в продажу.

«Вдягайтеся у весну та гарний настрій разом з ТРЦ «ПортCity»! А якою ж буде весна 2020? Зважаючи на колекції, які прибули до наших магазинів, – яскравою, квітковою та елегантною», – розповіли у ТРЦ.

Модними навесні 2020 року будуть ультракороткі речі (шорти, спідниці), хоча довжина максі теж залишається в тренді, приталені однобортні жакети, джинси, а ще – маскулінні (схожі на чоловічі) костюми-трійки з жилетами.

Головними кольорами весни 2020 року дизайнери обрали світлі пастельні відтінки – блідо-жовтий, персиковий, світло-фіолетовий, світло-голубий, світло-зелений тощо.

Щодо принтів та малюнків, то, як і кожного весняного сезону, популярними є квіти, смужка – дрібна або велика, двоколірна або різнобарвна, горизонтальна, вертикальна та діагональна, також горох, як класичний чорно-білий, так і різнокольоровий.

Новий тренд 2020 року – це комірці, як у школярок, вони можуть бути мереживні, зі шкіри, декоровані бісером чи перлинами.