Гурту «Бумбокс» презентував у Луцьку новий альбом «Таємний код: Рубікон».

Концерт відбувся 28 лютого у Волинському облмуздрамтеатрі імені Т.Г. Шевченка за підтримки івент-агенції “Tikhonov сoncert and event agency”.

Луцьк став шостим містом в Україні, де відбувся концерт другої частини туру «Таємний код: Рубікон». Усього заплановано 11 концертів.

Та, як одразу зауважив фронтмен гурту, грали вони не лише нові пісні: лучани відривалися і під добре відомі композиції «Поліна», «Вахтерам».

Гучні оплески, палкі вигуки, унікальне звучання, легкі жарти та влучні слова – таким був концерт.

Зала була заповнена. Насолоджувалися творчістю банди «Бумбокс», як вони себе називають, люди різних вікових категорій. І кожному були рядки до душі.

Зі сцени прозвучав і вірш Лесі Українки «Плющ» покладений на музику.

«У вас не можу не згадати про цю поетесу. Цей вірш, як на мене, не має статі. Але метафори, які там використані, стали класичними для світової поезії», – зауважив Андрій Хливнюкю

Віне закликав лучан цінувати творчість українських музикантів і ходити на концерти живих виконавців, поки є можливість. Після чого заспівав «Спи собі сама» в пам’ять про Андрія Кузьменка.

Кульмінацією стали пісні «на біс». Під добре знані «Квіти у волоссі», «Наодинці» та «Люди ми тільки тоді» глядачі встали. На останок лідер гурту кинув фанатам свою кепку.

Фото Поліни БЕРЕЗЮК