Це один із будинків на вулиці Миколи Куделі мікрорайону Вересневе, мешканці якого постраждали від аварійної ситуації. Місцеві кажуть, близько 22-ї години у домівках почали загорятися електроприлади.

Гучний тріск у розетках та задимілі електроприлади неабияк налякали людей. Кажуть, добре, що пора була не надто пізня, в іншому випадку могла би статися масштабна трагедія, адже чи не в кожній сім’ї мешкають діти. Негода також зачепила мешканців вулиці Довженка, Нової, Стрельникова та Польової.

На думку місцевих, аварія трапилася через перепад напруги, адже в момент негоди на стабілізаторах фіксували напругу від 287 до 330 вольт при нормі 220. До будинків через їдкий дім сім’ї не могли потрапити до глибокої ночі. Збитки, кажуть, обійдуться у чималу суму. Лучани зазначають – на аварії у “Волиньобленерго” скаржились і раніше, однак за вирішення проблеми ніхто не брався.

Цього разу, за словами постраждалих, на виклик прибула лише поліція. У “Волиньобленерго” пояснюють: Вересневе – проблемний мікрорайон. Мовляв, рік тому було пошкоджене обладнання на підстанції №88, а ремонт ще триває, адже для цього довго шукали кошти. Тож наразі електроенергія передається по одній лінії.