Бізнес-партнери об’єднуються або змагаються не тільки щодо питань бізнесу, є ще питання спортивної підготовки.

Останнє якраз і стало питанням виклику «на дуель». Отже, Олександр Князєв «забився» з Андрієм Разумовським.

Пряма мова з допису із Facebook:

«Ми з тобою давно в бізнесі, маємо певний успіх. Наші інтереси пересікаються, але я тебе щиро поважаю як конкурента і сподіваюся, що це взаємно.

Вчора під час велопрогулянки я добряче ухекався. Доріжка була вільна, тож вирішив згадати юні роки й щосили розігнався. Через півхвилини закінчилося повітря в легенях, загупало у скронях. Я трохи отетерів від такої несподіванки і скинув швидкість.

Схоже, у гонитві за різними справами я забув про дещо важливе. Це – здоров’я, фізична форма. Що я можу казати своїм дітям про спорт, якщо вони бачать протилежний приклад? Як я можу дбати про порядок, якщо занедбав сам себе?

Чому пишу тобі. Ми неодноразово спілкувалися по роботі і поза нею, у нас багато спільних цінностей. Ти так само любиш свою сім’ю, хочеш бути взірцем для дітей. І я помітив, що ти теж дещо розслабився 😉

Давай покажемо хороший приклад разом?

Ми змагаємося по роботі і отримуємо від цього певне задоволення. Пропоную позмагатися на дещо іншому «полі бою». Челендж зі схудненням: зважуємося тепер і через 3 місяці; виграє той, у кого буде кращий прогрес. Хто програє – з того хамон і бочечка смальцю 🙂

Жартую, звісно ж. Поглянь, які ми з тобою раді на фото. Дарувати цікавіше, ніж купувати лише для себе. Думаю, замість калорійних делікатесів буде класно сконтактувати з дитбудинком на Короленка і придбати щось для його вихованців. Цим ми би не тільки показали приклад нашим дітям, але й дали б ідею друзям і колегам, правда?

Час за себе братися. Я далеко не у найкращій формі, чесно. Поб’єш мене?»

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Показали, як виглядатиме новий сквер у центрі Луцька. ФОТО