Заступник голови Волинської обласної ради, колишній кадровий військовий Григорій Пустовіт, оцінюючи ймовірність вторгнення Росії, каже, що просто так військову техніку біля кордону не нагромаджують. Водночас він переконаний і в іншому: війну зазвичай так відверто не починають.

Про це він сказав у підсумковій програмі «На тижні» 29 січня.

«Ситуація непроста, загрозлива. Але сказати,  наскільки вона загрозлива для України і чим вона може завершитися, сьогодні не може жодна людина», – наголосив Григорій Пустовіт.

«Є загроза війни? Є! Як військова людина я скажу, що перекидання такої великої кількості техніки просто так не проводиться. Перекидання такої великої кількості особового складу теж. Мало того, російські соцмережі говорять і ЗМІ пишуть, що біля кордону 100 тисяч військовослужбовців. Ця цифра явно не достатня, щоб воювати з Україною.

У той же час багато хто говорить, що є військовослужбовці, які перебувають у Москві, інших містах. Їх перекинули з Далекого Сходу. І вони це не приховують. І це найдивніше як для військової людини! Ми знаємо, що сьогодні перекинути 100, 200, 300 чоловік від Москви до кордону України не є проблемно. Для цього є потяги, автобуси, інші транспортні засоби», – міркує заступник голови Волиньради.

Водночас він заявляє:

«Війни так не починаються. Війни починаються приховано. Якщо робиться публічна демонстрація, техніка перевозиться вдень, а не вночі – то це іде демонстрація загрози».