Власник обстріляного луцького магазину «Десятка» Олександр Левак хоче, щоб зловмисник повністю відшкодував завдані збитки.

Уже затриманого стрілка власник крамниці побачив уперше. Каже, жодних конфліктних ситуацій у закладі напередодні не було. Чому так не сподобався стрілку магазин товарів для дому – не знає.

«Не маю уявлення, ми не знайомі зовсім. Це абсолютно не знайома мені людина. Коли мені повідомили охоронні системи про обстріл, я очікував значно гіршого», – розповів Олександр Левак.

На щастя, на момент обстрілу магазин був зачинений. Стрілок пошкодив лише вітрину магазину. Дивно, що логотип крамниці із мішенню вцілів.
«Я поки що збитків не знаю. Мені треба звернутися на підприємство, яке встановлювало мені цю металоконструкцію, щоб знати точно, які збитки», – зазначив власник.

Як покарання хлопцю він вимагає, щоб той повністю відшкодував збитки. Найбільше нарікає на завдану шкоду своєму моральному стану, який так просто не відновити.

Нагадаємо, інцидент трапився ввечері 29 січня. Сліди на  вітрині магазину залишив на вигляд 20-річний юнак. Він зробив щонайменше 10 пострілів. Найбільше – у вікна магазину, ще кілька разів цілився у двері.

Хлопець не скидався на п’яного. Він просто дістав із кишені предмет, схожий на зброю, і почав стріляти, повідомили очевидці події правоохоронцям, коли ті прибули на місце.

Чоловіка затримали, у скоєному він зізнався. Навіщо зробив більше десятка пострілів із пневматичного пістолета – не пояснив. Під час затримання навіть не пручався – лише вигукував «Хай мене посадять».

У поліції інцидент класифікують як дрібне хуліганство.