Двадцять четвертого червня – особливий день для луцьких випускників. Сьогодні усі одинадцятикласники міста святкують випускний вечір, яким традиційно завершують навчання у школі. Назар Мартинюк – випускник гімназії номер чотирнадцять. Каже – школи йому не вистачатиме, проте, вже готовий до нового етапу життя та навчання в університеті. Хлопець планує вступити до Київського політехнічного університету.
Особливо ретельно до випускного вечора готувались дівчата. Деякі з них обирали сукні задовго до самого дійства. Кажуть – у такий важливий день хочуть виглядати ідеально. А ось інша випускниця Яна зізнається – готувалась недовго. Проте, перед випускним відчувала хвилювання, оскільки цей день знаменує новий етап у житті. Близько сотні випускників завершили школу з відзнакою . Медалі їм урочисто вручали у Палаці Культури.
Опісля вони отримали атестати в стінах рідних шкіл. А далі у планах – святкування з друзями та родичами. До слова, майже всі одинадцятикласники України відсвяткували випуск зі школи ще напередодні, проте, у Луцьку це дійство перенесли, так як двадцять третього червня – траурний день через розстріл в’язнів у луцькій тюрмі.