Випала з вікна третього поверху і розбилась насмерть. Інцидент трапився ввечері двадцять третього червня, у Луцьку в одному з будинків на проспекті Перемоги. За попередньою інформацією, жінці було близько сорока років. Чи свідомо хотіла накласти на себе руки, чи це був нещасний випадок, поки що у поліції не повідомляють. Вже за декілька хвилин на місце прибули медики та правоохоронці. Вони констатували смерть.
До слова, за останній місяць у Луцьку збільшилась кількість схожих випадків. Зокрема, другого червня в результаті падіння з вікна загинула 25-річна жінка. Інцидент трапився на Бульварі Дружби Народів. Сімнадцятого червня, у цьому ж будинку, з вікна шостого поверху випав чоловік. Вже на наступний день на вулиці Бенделіані з вікна випав дідусь. Окрім того, декількох самогубців врятували патрульні поліцейські.
За інформацією видання “Перший канал соціальних новин”, у Волинській області з початку року сталось сімдесят шість інцидентів, які кваліфікують як самогубство.
Психологи рекомендують пильніше стежити за станом близьких людей. У випадку нестабільного психічного стану – їм потрібно приділяти більше уваги та спілкуватися, обговорювати проблему. В ідеальному випадку – варто звернутися до фахівця.