Віце-прем`єр-міністр України Павло Розенко приїхав на Волинь, щоб перевірити як реалізуються медичні реформи і чи розвивається медицина в селі.

У ході візиту високопосадовець провів нараду з керівництвом області з питань реалізації соціальних ініціатив Президента України та Уряду. Зокрема, обговорили монетизацію субсидій та індексації пенсій і виплат багатодітним сім’ям.

Також Павло Розенко відвідав амбулаторію у Піддубцях, реконструкцію якої майже завершили. Міністр поцікавився, які зарплати отримують медики в селах.

Далі Павла Розенка запросили оглянути реконструйований будинок культури у Піддубцях, де облаштували концертний зал, бібліотеку, кімнату для занять хореографією. Ще віце-прем’єр проінспектував амбулаторію у Боратинській ОТГ та територіальний центр соцобслуговування у селі Льотниче Володимир-Волинського району.

Віце-прем`єр-міністр України зазначив, що на Волині бачить результати реформ. Серед останніх позитивних зрушень у системі соціального захисту Павло Розенко назвав підвищення пенсій, монетизацію субсидій та запровадження нових виплат багатодітних сім’ям. А ще додав, що на Волині реформи розвиваються у правильному напрямку.