У Волинському національному університеті імені Лесі Українки запланували капітальний ремонт першого поверху головного корпусу. Тут планують відкрити сучасний простір для студентів.

Про це у програмі «Актуально» на 12 каналі 1 лютого повідомив ректор вишу Анатолій Цьось.

«Там треба дуже серйозний ремонт робити, міняти підлогу, загалом повністю змінювати концепцію так, щоб це був сучасний простір, який мав би хороше забезпечення в першу чергу місць для студентів. Потрібно зробити місця для студентської творчості», – розповів керівник вишу.

За його словами, макет майбутнього сучасного простору розробляє кафедра дизайну. Технічні ж служби розраховують вартість робіт.

«Я думаю, через 2-5 днів ми оголосимо тендер на перший поверх», – зазначив Анатолій ЦЬось.

Також планують ремонт у старому корпусі на юридичному факультеті.

«Треба зробити хоч один поверх. І там треба зробити лазерний тир, тому що в цьому році ми хочемо відкрити нову спеціальність – правоохоронна діяльність, і згідно з вимогами, має бути такий тир», – поділився ректор.

Мають намір відремонтувати і 2-й та 3-й поверхи лабораторного корпусу. Щодо третього поверху, де розміщується медичний факультет, то подали проєкт у Державний фонд регіонального розвитку.

«Вдало пройшли всі етапи відбору. Вартість робіт – трохи більше 12,8 мільйона. Я дуже надіюся, що буде позитивне рішення, і ДФРР виділить ці кошти», – зазначив очільник університету.

Нагадаємо, Анатолій Цьось розповів, що ВНУ проводить перемовини із трьома інвесторами, які можуть профінансувати будівництво гуртожитку і навчального корпусу на вулиці Володимирській у Луцьку.