Футболісти “Волині” приймали вдома суперників із Сум. Хоча цей матч офіційно вважається – виїзним. Усе через те, що в “Сум” проблеми із власним полем.

Незважаючи на незручний для уболівальників час, все ж підтримати команду прийшло чимало людей.
Суперники “Волині” фактично за кілька днів зібрали команду і заявили гравців для участі у поєдинку. Можливо, це й повпливало на якість гри.

Склад Хрестоносців не був несподіваним для уболівальників. Проте матч пропустили Сергій Сімінін, замість якого вийшов Сергій Петько і Віталій Неділько. Також вже другий матч на трибунах “відбував” футбольне покарання наставник лучан Андрій Тлумак.

Із перших хвилин “Волинь” впевнено почала атакувати ворота суперників. Уже на другій – Ігор Карпенко влучив у сітку “Сум”, проте гол не зарахували через офсайд. Однак, на тринадцятій хвилині наш Міха Горопевшек у ролі капітана команди все ж відкрив рахунок. Далі все відбувалося несподівано швидко: на 33 і 57 хвилинах відзначився Сіаваш Хагназарі, поціливши у ворота суперника.

На 59 хвилині вдало реалізував пенальті і Младен БартУлович. А от на 62 і 85 хвилинах відзначився Ростислав Волошинович, довівши рахунок до 0-6. На компенсованій хвилині Олександр Климець забив для “Волині” сьомий і фінальний гол.

На післяматчевій прес-конференції тренер “Волині” Андрій Сапуга висловив свої враження про гру. Каже, що це було хорошою підготовкою до наступного поєдинку.