Футболісти “Волині” приймали вдома суперників із Сум. Хоча цей матч офіційно вважається – виїзним. Усе через те, що в “Сум” проблеми із власним полем.

Незважаючи на незручний для уболівальників час, все ж підтримати команду прийшло чимало людей.
Суперники “Волині” фактично за кілька днів зібрали команду і заявили гравців для участі у поєдинку. Можливо, це й повпливало на якість гри.

Склад Хрестоносців не був несподіваним для уболівальників. Проте матч пропустили Сергій Сімінін, замість якого вийшов Сергій Петько і Віталій Неділько. Також вже другий матч на трибунах “відбував” футбольне покарання наставник лучан Андрій Тлумак.

Із перших хвилин “Волинь” впевнено почала атакувати ворота суперників. Уже на другій – Ігор Карпенко влучив у сітку “Сум”, проте гол не зарахували через офсайд. Однак, на тринадцятій хвилині наш Міха Горопевшек у ролі капітана команди все ж відкрив рахунок. Далі все відбувалося несподівано швидко: на 33 і 57 хвилинах відзначився Сіаваш Хагназарі, поціливши у ворота суперника.

На 59 хвилині вдало реалізував пенальті і Младен БартУлович. А от на 62 і 85 хвилинах відзначився Ростислав Волошинович, довівши рахунок до 0-6. На компенсованій хвилині Олександр Климець забив для “Волині” сьомий і фінальний гол.

На післяматчевій прес-конференції тренер “Волині” Андрій Сапуга висловив свої враження про гру. Каже, що це було хорошою підготовкою до наступного поєдинку.

Якщо ви знайшли помилку, повідомте редактора, для цього виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.