Чемпіонат прем’єр-ліги U-19 у розпалі. Так, футболісти “Волині” переграли вдома львів’ян. Ще із початку матчу лучани впевнено атакували ворота суперників. І результат не забарився: після подачі зі штрафного, м’яч у сітку суперників поцілив Владислав Мороз.

Другий тайм для “хрестоносців” був теж успішним. На шістдесятій хвилині рахунок на табло подвоївся.
Фінальним свистком арбітр зафіксував перемогу наших спортсменів – 2:0. До слова, вони вже вдруге у цьому сезоні переграли “Львів”.

Нападник “Волині”, Микола Кухаревич, каже, що підготовка до цього поєдинку була тривалою і непростою. Тепер результатом задоволені. Кажуть, і надалі будуть прагнути до перемоги.

Тренер лучан Альберт Шахов  грою підопічних теж задоволений. Каже – завдання, що ставили перед собою, виконали.

Уже в наступному турі на виїзді,  “Волинь” U-19 зустрінеться із чернігівською «Десною».