Замість футболу весілля. На стадіоні в селищі Голоби Ковельського району провели перший фестиваль “Весільні обряди” де гуляв народ з усієї Волині. Вишиті сорочки та рушники, пампухи та вареники, співи та танці… Усе, як на справжньому традиційному українському весіллі.  Усе, як було сто років тому.
Учасники з дванадцяти Волинських громад ділилися не лише своїми столітніми весільними обрядами. Було на фестивалі й що обрати на подарунок молодятам. Яке ж весілля без кортежу? Однак, обійшлися без лімузинів, адже організатори хотіли відтворити саме старовинне весілля. Молодий у циліндрі, а молода в капелюшку. Усе, як було модно сто років тому.
Голова Волинської ОДА Олександр Савченко, який був серед гостей каже, що на волинських весіллях ще не доводилось бувати. Однак, наголосив, – збереження традицій, які пропагує цей фестиваль – є запорукою майбутнього українців. У Голобах вважають, що захід вдався, про це свідчать задоволені посмішки гостей. То ж, сподіваються, що наступного року людей буде ще більше.

 

Якщо ви знайшли помилку, повідомте редактора, для цього виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.