Замість футболу весілля. На стадіоні в селищі Голоби Ковельського району провели перший фестиваль “Весільні обряди” де гуляв народ з усієї Волині. Вишиті сорочки та рушники, пампухи та вареники, співи та танці… Усе, як на справжньому традиційному українському весіллі.  Усе, як було сто років тому.
Учасники з дванадцяти Волинських громад ділилися не лише своїми столітніми весільними обрядами. Було на фестивалі й що обрати на подарунок молодятам. Яке ж весілля без кортежу? Однак, обійшлися без лімузинів, адже організатори хотіли відтворити саме старовинне весілля. Молодий у циліндрі, а молода в капелюшку. Усе, як було модно сто років тому.
Голова Волинської ОДА Олександр Савченко, який був серед гостей каже, що на волинських весіллях ще не доводилось бувати. Однак, наголосив, – збереження традицій, які пропагує цей фестиваль – є запорукою майбутнього українців. У Голобах вважають, що захід вдався, про це свідчать задоволені посмішки гостей. То ж, сподіваються, що наступного року людей буде ще більше.