Танкові змагання в Німеччині. Танкісти 14-ї окремої механізонованої бригади, що дислокується у Володимирі-Волинському, в неділю третього червня розпочали свою участь у міжнародних змаганнях Стронґ Юреп Танк Челендж 2018. На полігоні поблизу німецького міста Графенверт будуть змагатися кращі танкові екіпаіжі планети.
Українські танкісти 14 ОМБр оперативного командування «Захід» виступатимуть вдруге. Минулоріч вони зайняли п’яте місце серед шести команд, беручи участь на танках Т-64БВ. Цього року Українська команда змагатиметься з суперниками на модернізованих Т-84. То ж, очікують на покращення результату.
Ці змагання також називають танковим біатлоном. Вони відбуваються під егідою НАТО щорічно.
Програма включає дві основні частини — бойові стрільби підрозділу в наступі та в обороні, а також виконання вправ зі штатної стрілецької зброї — пістолетів. Окрім цих видів, військовикам також необхідно продемонструвати свою вправність у таких видах програми, як виклик вогневої підтримки, водіння бойовими машинами, визначення відстані до цілі, розпізнавання цілі, тактична медицина та евакуація пораненого тощо.
Окрім України у цьогорічних змаганнях беруть участь Німеччина, США, Австрія, Франція та Польща. За ходом танкових змагань також стежитимуть представники збройних сил Норвегії, Італії, Бельгії та Греції.