Два волинські ВИШІ потрапили у топ-200 університетів України за версією сайту Євроосвіта. Рейтинг формували на основі декількох критеріїв. Це і оцінка якості навчального процесу, і рівень визнання ВИШУ на міжнародному рівні, і оцінка різних позауніверситетських проектів, якими займаються студенти.

 

На сімдесят четвертому місці закріпився луцький політехнічний університет. А ось Східноєвропейський університет – на шість сходинок нижче. Він зайняв вісімдесяте місце у рейтингу.
До слова, за даними минулорічного рейтингу, політехнічний університет посів 73-місце. А ось СНУ був у списку на декілька позицій вище. Тоді він знаходився на 76-му, а не 80-му місці. Загальний рейтинг очолив Київський політехнічний інститут імені Сікорського. На другому місці – КНУ імені Тараса Шевченка. На третьому – Харківський університет імені Каразіна. А ось три останні місця поділили між собою Львівський інститут економіки і туризму, закарпатська академія мистецтв та київський університет туризму, економіки і права.