Автостопом по Південній Америці. Волинян Віктор-Микола Гаврилюк на цілий рік вирушає у подорож на інший материк. У планах у чоловіка відвідати найспекотнішу пустелю світу Атакаму та побувати в Антарктиді.
40 тисяч кілометрів автостопом, 15-ть країн світу об’їздив Віктор у свої 22 роки. Подорожує хлопець змалечку, але вперше вирушив у подорож сам та ще й попутками – у 17-ть. Тоді мав декілька днів вихідних і хотів кудись чкурнути аби відпочити. Не знав що проїде автостопом майже тисячу кілометрів.

“З грошима подорожувати легко, а без грошей – цікаво”, – каже Віктор. Під час минулої мандрівки по Скандинавії мав у кишені всього 150 євро, на які жив більше двох місяців. Але, – додає турист – співпраця завжди двостороння. Люди які пропонують підвезти або надати нічліг, завжди хочуть почути хорошу історію, дізнатись щось про країну, з якої ти приїхав і навіть пофілософствувати. Міф про те, що автостопом подорожувати страшно і небезпечно, мандрівник одразу спростовує. Кажу, такі поїздки не дають сумувати.

Спростовує досвідчений турист і ще один міф, мовляв, аби подорожувати певною країною стопом – потрібно досконало знати її мову. Віктор запевняє: у своїй першій подорожі за кордон знав до 20 слів англійською, а до кінця поїздки міг вільно спілкувалися. Отож головне – бути готовим вчитись та експерментувати.