Написання оригінального сценарію, місяці акторської підготовки, десятки уроків танців – усе для того аби розповісти історію цікавіше ніж у підручниках. У Волинському ляльковому театрі показали мюзикл «Обличчя, маски, пики… у пошуках Польщі»

«Був такий час, що можна було зробити шось цікаве і отримати на це фінансування. Ось і я зі своїми учнями з Рівного вирішила зробити виставу, до того ж саме така ідея, бо я знала дуже гарного сценариста, він мій колега» – Ева Маньковська, керівник проекту.

Перші актори, які зголосилися взяти участь у постановці – це учні польської мови при громадській організації «Українсько-Польський союз імені Томаша Падури», що у Рівному. А вже протягом місяця вони створили власну театральну трупу.

Подивитися театралізовану історію сусідньої країни прийшли більше ста людей. Це поляки, які мешкають у Луцьку, викладачі та вчителі польської, серед гостей і консул.

Також, на сцені говорили про еміграцію, патріотизм та політичну пропаганду. Учасники мюзикл кажуть, що планують ще більше розкрити ці теми, але вже у наступних постановках.